GAMMA TFI - Towarzystwo funduszy inwestycyjnych

Kontakt

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub skorzystaj z formularza

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub uwagi? Napisz do nas.

Infolinia produktowa GAMMA TFI (+48 22) 582 88 58

OPŁATA WG TARYFY OPERATORA

Za pomocą infolinii produktowej GAMMA TFI mogą Państwo otrzymać szczegółowe informacje dotyczące funduszy i produktów inwestycyjnych zarządzanych i dystrybuowanych przez GAMMA TFI w dni robocze od godziny 9.00 do 17.00.

Ponadto mogą Państwo uzyskać informacje na temat posiadanych rejestrów (zachęcamy do telefonicznego złożenia wniosku o nadanie indywidualnego numeru PIN, który jest niezbędny do aktywacji tej usługi). Szczegółowe informacje na temat usługi dostępne są poniżej: 

Punkt Obsługi Klienta

POK

GAMMA TFI ul. Chmielna 85/87, Warszawa. Budynek Warta Tower. Czynny w dni robocze od 9:00 do 17:00. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem 22 581 01 63 w celu umówienie wizyty.

Uprzejmie informujemy, że w związku planowanym połączeniem GAMMA TFI S.A. z TFI PKO S.A., Punkt Obsługi Klientów przy ul. Chmielnej 85/87 w Warszawie zostanie zamknięty od dnia 24 maja 2018 roku.

Zapraszamy Państwa do Punktów Obsługi Klientów Domu Maklerskiego PKO Banku Polskiego w Warszawie oraz na terenie całej Polski. Szczegóły znajdą Państwo w aktualnościach. 

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj
×Zamknij powiadomienie