GAMMA TFI - Towarzystwo funduszy inwestycyjnych

Zarząd

Łukasz Kwiecień

Łukasz Kwiecień - Prezes Zarządu

Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Od 2002 r. do 2005 r. był m.in. Doradcą Prezesa Narodowego Banku Polskiego i Głównym Specjalistą w Departamencie Komunikacji Społecznej NBP. Jeszcze wcześniej związany był z mediami - m.in. jako redaktor naczelny gazety Giełdy "Parkietu" (i członek zarządu Parkiet Media SA) oraz "Gazety Bankowej". Był również szefem działu bankowego w dzienniku "Prawo i Gospodarka", dziennikarzem i komentatorem giełdowym w krakowskiej redakcji "Dziennika Polskiego". W latach 2005-2011 był Dyrektorem Komunikacji Inwestycyjnej w Pioneer Pekao Investment Management S.A. W latach 2012 - 2016 Wiceprezes Zarządu TFI PZU SA (czasowo także - PZU Asset Management), gdzie odpowiedzialny był za produkty, sprzedaż, ale także za marketing i promocję oraz współpracę TFI w ramach Grupy PZU w tych obszarach. Jednocześnie - Dyrektor Sprzedaży Inwestycji w PZU SA i PZU Życie SA. W latach 2016-2017 Dyrektor Departamentu Sprzedaży BPS TFI, odpowiedzialny za produkty, marketing i sprzedaż.

Od 2017 r. Wiceprezes Zarządu PKO TFI, odpowiedzialny za Pion Sprzedaży (od 12 grudnia 2017 r. na urlopie bezpłatnym). Członek wspierający Związek Maklerów i Doradców. Członek Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

Od dnia 12 grudnia 2017 r. pełni funkcję Prezesa Zarządu KBC TFI S.A, obecnie GAMMA TFI.

Michał Rabiega

Michał Rabiega - Wiceprezes Zarządu

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, kierunek Ekonomia.

Karierę zawodową rozpoczął w Narodowym Banku Polskim. W kolejnych latach pracował w sektorze doradztwa strategicznego, w firmie McKinsey & Company. Był zaangażowany w projekty dla sektora bankowego, głównie w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Następnie zajmował się wdrożeniem jednego z projektów strategicznych w PKO Banku Polskim.

Od 2009 r. związany z PKO TFI, do 2016 r. na stanowisku dyrektora Departamentu Analiz, obecnie (po zmianie struktury organizacyjnej PKO TFI) na stanowisku zarządzającego/analityka. Specjalizuje się w analizie sektora finansowego oraz spółek konsumenckich.

Od dnia 12 grudnia 2017 r. pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu KBC TFI S.A, obecnie GAMMA TFI.

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj
×Zamknij powiadomienie