GAMMA TFI - Towarzystwo funduszy inwestycyjnych

Fundusze inwestycyjne

GAMMA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. posiada jedną z najszerszych ofert produktowych na rynku. Znajdą w niej Państwo między innymi:

Fundusze inwestycyjne otwarte

Oferujemy fundusze inwestycyjne o różnym potencjale zysku:

W ramach funduszy otwartych dostępne są programy oszczędnościowe (PSO)indywidualne konta emerytalne (IKE) oraz indywidualne konta zabezpieczenia emerytalnego (IKZE).

Zagraniczne fundusze inwestycyjne w walutach

Klientom posiadającym oszczędności w walutach, poszukującym ciekawej alternatywy dla lokat walutowych proponujemy fundusz zagraniczny KBC Bonds z 11 subfunduszami. Wpłat można dokonywać w euro i dolarach, w zależności od subfunduszu.

Zarządzanie Aktywami

GAMMA Pakiet VIP - to nowoczesna i efektywna usługa aktywnie zarządzanych Portfeli opartych o specjalistyczny fundusz inwestycyjny otwarty GAMMA Portfel VIP SFIO, w ramach którego wydzielone są 4 subfundusze: GAMMA Portfel Pieniężny, GAMMA Portfel Obligacyjny, GAMMA Portfel Akcyjny i GAMMA Portfel Akcji Średnich Spółek.

W ramach Pakietu VIP proponujemy 8 aktywnie zarządzanych strategii o różnym poziomie ryzyka inwestycyjnego oraz zróżnicowanym potencjale zysków.

Katalog funduszy inwestycyjnych

Znalezione fundusze

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj
×Zamknij powiadomienie