GAMMA TFI - Towarzystwo funduszy inwestycyjnych

PL KBC Point Capped 4 w BNP Paribas

3 Luty 2014

W związku z bardzo dobrym wynikiem wcześniejszych inwestycji PL KBC Point Capped 1 oraz PL KBC Point Capped 2, które przyniosły stopę zwrotu w ciągu ok. roku 9,75% i 13,46% (przed opodatkowaniem), a także dużym zainteresowaniem ze strony inwestorów, przygotowaliśmy nową propozycję inwestycyjną PL KBC Point Capped 4.

Strategia nowego subfunduszu daje szansę jego uczestnikom zyskać do 25% w zaledwie 1,5 roku, a także zakłada ochronę 95% kapitału na Dzień Zapadalności. Inwestycja oparta jest o koszyk 30 amerykańskich, europejskich i japońskich spółek, dynamicznie rozwijających się głównie dzięki innowacjom i działających w branżach o wysokim potencjale wzrostu: IT, farmaceutyka, motoryzacja, przemysł budowlany i telekomunikacja.

Minimalna kwota inwestycji wynosi 5 tys. zł, a subskrypcja potrwa od 3 do 28 lutego br.

Zakup tytułów uczestnictwa subfunduszu w okresie subskrypcji zwolniony jest z opłaty manipulacyjnej, a dodatkowo inwestorzy mogą skorzystać z lokaty pomostowej w BNP Paribas Bank Polska o oprocentowaniu 2,60% w skali roku.

 

Więcej szczegółów znajdą Państwo na podstronie: PL KBC Point Capped 4, w oddziałach Banku BNP Paribas oraz pod numerem infolinii: 22 582 88 58

« Powrót do listy aktualności

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj
×Zamknij powiadomienie