GAMMA TFI - Towarzystwo funduszy inwestycyjnych

Nowy Subfundusz KBC Parasol FIO!

10 Listopad 2015

W dniu dzisiejszym rozpoczęła się subskrypcja jednostek uczestnictwa KBC Globalny Ochrony 90 Listopad, nowy Subfundusz KBC Parasol FIO, to propozycja dla osób, które poszukują szansy na zysk, przy jednoczesnym ograniczeniu ryzyka związanego z inwestowaniem w akcje. Subundusz stosuje mechanizm CPPI, który automatycznie dobiera proporcje inwestycji w akcje i obligacje do bieżącej sytuacji na rynku finansowym, aby zrealizować jak najwyższe zyski. Jednocześnie, dzięki codziennej wycenie możliwe jest ulokowanie środków lub zakończenie inwestycji w dowolnym momencie, a parasolowa konstrukcja daje możliwość konwersji do/z innego subfunduszu w ramach KBC Parasol FIO.

Poziom ochrony ustalony został na poziomie 90% wartości aktywów netto przypadających na jednostkę uczestnictwa na koniec każdego roku funkcjonowania (ostatni dzień roboczy listopada).

Subfundusz jest aktywnie zarządzany. Aktywa inwestowane są na rynkach globalnych poprzez fundusze pieniężne, obligacyjne i akcyjne zarządzane przez podmioty z Grupy KBC. Inwestycja jest monitorowana 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu i w razie potrzeby zarządzający jest w stanie reagować na każde wydarzenie na rynku, niezależnie od pory dnia czy nocy.

 

Subskrypcja tytułów uczestnictwa KBC Globalny Ochrony 90 Listopad prowadzona jest za pośrednictwem mBanku i Profitum MW i potrwa do 1 grudnia br. Minimalna pierwsza wpłata wynosi 500 zł (kolejne min. 100 zł). 

Więcej informacji o KBC Globalny Ochrony 90 Listopad

« Powrót do listy aktualności

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj
×Zamknij powiadomienie