GAMMA TFI - Towarzystwo funduszy inwestycyjnych

Aktualności

16,44% zysku w PL KBC Kapital 3!

7 Styczeń 2014

Uczestnicy subfunduszu PL KBC Kapital 3 osiągnęli stopę zwrotu w wysokości ponad 16 proc. Kluczem do sukcesu okazał się właściwy dobór spółek o silnej kondycji finansowej, stabilności dochodów oraz niskiej wycenie.

więcej

Spokojnych i Radosnych Świąt...

19 Grudzień 2013

Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Pomyślności i Sukcesów w Nowym Roku życzy KBC TFI!

więcej

KBC PARASOL BIZNES SFIO

9 Grudzień 2013

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z decyzją sądu rejestrowego w dniu 6 grudnia br. nastąpiło przekształcenie KBC GAMMA SFIO i KBC DELTA SFIO w fundusz parasolowy KBC PARASOL BIZNES SFIO. Zmiana ta nie wymaga podjęcia jakichkolwiek działań po stronie Klientów. Zmieniła się jedynie forma prawna funduszy, zmianie nie uległy m.in.: polityka inwestycyjna, zasady uczestnictwa, wysokość opłat manipulacyjnych, numery rachunków.

więcej

Fundusze z ochroną kapitału – inwestycje zakończone zyskiem!

25 Listopad 2013

W ostatnich tygodniach zakończyły się inwestycje z ochroną kapitału, m.in. PL KBC Kapital 1 – dwuletnia inwestycja zakończona ponad 26% zyskiem oraz
KBC Jubileuszowy FIZ - roczna inwestycja, która pozwoliła zarobić ponad 10% w ciągu roku!

więcej

KBC TFI wśród najlepszych Towarzystw w Polsce!

24 Październik 2013

KBC TFI z 7 miejsca awansowało na 3 i zyskało 55,1 punktów. Fundusze KBC TFI charakteryzują się największą powtarzalnością wyników inwestycyjnych i dobrymi rezultatami zarządzania - czytamy w dzisiejszym dodatku "Moje Pieniądze" Rzeczpospolitej.

więcej

KBC Kupon Jumper FIZ – zysk 16,18%!

14 Październik 2013

10 października 2013 r. zakończyła się trzyletnia inwestycja KBC Kupon Jumper FIZ.
W trakcie trwania inwestycji Klienci otrzymali po każdym roku działalności 5% kupony. Dodatkowo ostatnia wycena na poziomie 101,18 dała dodatkowy zysk. Łącznie Klienci zyskali 16,18%.

więcej

KBC GAMMA i KBC DELTA jako KBC PARASOL BIZNES SFIO

12 Październik 2013

W związku z planowanym przekształceniem KBC GAMMA SFIO i KBC DELTA SFIO w fundusz parasolowy KBC PARASOL BIZNES SFIO z wydzielonymi subfunduszami KBC DELTA i KBC GAMMA, uprzejmie informujemy, że formalne przekształcenie funduszy nastąpi po zarejestrowaniu nowego funduszu (przewidywany termin to przełom listopada i grudnia br.) i nie będzie wiązało się z koniecznością podjęcia jakichkolwiek działań po stronie Klientów.

więcej

PONAD 13% ZYSKU Z PL KBC POINT CAPPED 2!

8 Październik 2013

Z końcem września zakończył się roczny okres działalności subfunduszu PL KBC Point Capped 2, który dzięki trafnemu doborowi spółek oraz swojej konstrukcji przyniósł stopę zwrotu 13,46%.

więcej

Komentarz Specjalny dot. zmian w OFE oraz ich wpływ na rynki.

6 Wrzesień 2013

"...O tym jak znacząco OFE będzie wpływać na rynek kapitałowy w 2014 roku oraz w kolejnych latach będzie decydować skala dopływu do OFE nowych składek. Zgodnie ze wstępnymi szacunkami istnieją szanse, że od 2015 roku odpływy kapitału z OFE będą na zbliżonym poziomie z wpływami z tytułu nowych składek.
Podwyższona zmienność na rynku może się utrzymać w krótkim terminie. W średnim i długim o kierunku ruchu zadecydują fundamenty, które w szczególności dla rynku akcji są obiecujące. Gospodarka wchodzi w okres ożywienia, niskie stopy procentowe są korzystne dla bardziej ryzykownych inwestycji a akcje nie są wysoko wycenione."

więcej

ProService Agent Transferowy - agentem transferowym KBC TFI

5 Wrzesień 2013

KBC TFI S.A. uprzejmie informuje, iż z dniem 4 września 2013 r. rozpoczęło współpracę z drugim agentem transferowym ProService Agent Transferowy Sp. z o.o. Nowy agent transferowy będzie m.in. obsługiwał rejestry funduszy FIO i SFIO, otwarte za pośrednictwem Banku BGŻ S.A.

więcej

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj
×Zamknij powiadomienie