GAMMA TFI - Towarzystwo funduszy inwestycyjnych

Aktualności

Pierwszy taki CPPI w Polsce!

1 Lipiec 2014

Od dziś w ofercie Banku BNP Paribas dostępny jest wyjątkowy subfundusz inwestycyjny, który łącząc w sobie to co najlepsze w funduszu otwartym i z ochroną kapitału, sprawdza się w każdych warunkach rynkowych.

Global Partners Zabezpieczenia Aktywów 90 Sierpień to subfundusz zagraniczny, który dzięki dynamicznej alokacji aktywów dopasowuje się do sytuacji rynkowej, dając szansę na wynik porównywalny z zyskiem funduszy mieszanych. Dodatkowo chroni 90% wartości aktywów w każdą rocznicę jego funkcjonowania. Subfundusz oparty jest o mechanizm CPPI, czyli „Constant Proportion Portfolio Insurance”.

więcej

Informacja o błędnej wycenie WAN/j.u.

23 Czerwiec 2014

KBC Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. informuje o błędnej wycenie Wartości Aktywów Netto na Jednostkę Uczestnictwa subfunduszu KBC DELTA jaka miała miejsce 11 czerwca 2014 r.

więcej

Informacja o błędnej wycenie WAN/j.u.

9 Czerwiec 2014

KBC Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. informuje o błędnej wycenie Wartości Aktywów Netto na Jednostkę Uczestnictwa subfunduszu KBC GAMMA jaka miała miejsce w ostatnich kilku miesiącach.

więcej

KBC Pakiet VIP - dostępny w Deutsche Banku!

15 Maj 2014

Miło jest nam poinformować, że z dniem 7 maja br. liczba placówek bankowych oferujących Usługę Zarządzania Aktywami w ramach Pakietu VIP, zwiększyła się o oddziały Deutsche Bank Polska - nowego dystrybutora współpracującego z naszym Towarzystwem.

więcej

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

14 Kwiecień 2014

Radosnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych życzy Zespół KBC TFI!

więcej

Telecentrum KBC TFI - nowe możliwości!

31 Marzec 2014

Informujemy, że za pośrednictwem Telecentrum KBC TFI będą mogli Państwo uzyskać szczegółowe informacje na temat posiadanych rejestrów. W celu aktywacji usługi zachęcamy do telefonicznego złożenia wniosku o nadanie indywidualnego numeru PIN.

Zapraszamy do kontaktu z Telecentrum pod numerem telefonu: +48 22 582 88 58 (opłata wg taryfy operatora).

więcej

Sprawozdania finansowe funduszy już dostępne!

27 Marzec 2014

Sprawozdania finansowe funduszy otwartych (FIO) i zamkniętych (FIZ) są już dostępne w zakładce "dokumenty" przy każdym funduszu i subfunduszu.
Zapraszamy do zapoznania się z dokumentami.

więcej

PL KBC Point Capped 4 w BNP Paribas

3 Luty 2014

PL KBC Point Capped 4 od 3 lutego dostępny tylko w placówkach BNP Paribas Bank Polska.

więcej

KBC TFI - Nr 1 wśród TFI w Domu Maklerskim BOŚ

17 Styczeń 2014

16 stycznia do oferty Bossafund trafia flagowy produkt KBC TFI - fundusz KBC Parasol FIO, z szeroką paletą subfunduszy - od najbardziej bezpiecznych, z którymi związane jest niskie ryzyko, ale i ograniczony potencjał zysku, do tych o największych możliwościach zysku i odpowiednio wyższym ryzyku inwestycyjnym.

więcej

Zmiany w zakresie IKZE

15 Styczeń 2014

Wypłata środków po zakończeniu okresu oszczędzania oraz wypłata na rzecz uprawnionych podlegać będzie opodatkowaniu 10% zryczałtowanym podatkiem dochodowym.
Natomiast zwrot środków (w przypadku wypowiedzenia umowy IKZE) podlega opodatkowaniu PIT według skali podatkowej.

więcej

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj
×Zamknij powiadomienie