GAMMA TFI - Towarzystwo funduszy inwestycyjnych

Aktualności

Ład korporacyjny

19 Grudzień 2014

Zarząd KBC TFI pragnie poinformować, o podjęciu przez Zarząd oraz Radę Nadzorczą uchwał o wdrożeniu Zasad Ładu Korporacyjnego wydanych w dniu 22 lipca 2014 r. przez Komisję Nadzoru Finansowego, tym samym Towarzystwo stosować będzie wspomniane Zasady począwszy od 1 stycznia 2015 r.

więcej

Spokojnych i Radosnych Świąt...

15 Grudzień 2014

Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Pomyślności i Sukcesów w Nowym Roku życzy KBC TFI!

więcej

Przerwy w działaniu platformy internetowej Fund Investor

4 Grudzień 2014

W najbliższą sobotę, 6 grudnia 2014, prowadzone będą prace technologiczne powodujące przerwy w działaniu platformy internetowej Fund Investor.

Przerwa jest planowana w godzinach między 17:00 a 21:00 i potrwa maksymalnie 2 godziny.
Za utrudnienia przepraszamy.

więcej

FIO i SFIO w Profitum Wealth Management Sp. z o.o.

24 Listopad 2014

Miło jest nam poinformować, że z dniem 24 listopada br. fundusze otwarte KBC TFI dostępne są za pośrednictwem Profitum Wealth Management Sp. z o.o.

więcej

Rozpoczęcie współpracy z Profitum Wealth Management Sp. z o.o.

18 Listopad 2014

18 listopada br. KBC TFI rozpoczęło współpracę z Profitum Wealth Management Sp. z o.o. w zakresie dystrybucji zagranicznych funduszy inwestycyjnych.

więcej

Zarządzanie Aktywami - Pakiet VIP - ważna zmiana!

30 Październik 2014

Od dnia 1 listopada br. usługa Zarządzania Aktywami - Pakiet VIP nie będzie już dłużej dostępna w placówkach Banku BZ WBK (dawniej Kredyt Bank). Spowodowane jest to zmianami organizacyjnymi w Grupie BZ WBK.

więcej

KBC Globalny Stabilny - komunikat dla Inwestorów

1 Wrzesień 2014

Informujemy, iż w dniu 1 września 2014 r. weszła w życie zmiana statutu KBC Parasol Funduszu Inwestycyjnego Otwartego w zakresie zmiany polityki inwestycyjnej KBC Subfunduszu Globalnego Stabilnego oraz związanej z tym zmiany nazwy subfunduszu na KBC Subfundusz Obligacji Korporacyjnych.

Powyższa zmiana nie skutkuje koniecznością podejmowania przez Uczestników jakichkolwiek czynności. Wszystkie dotychczasowe umowy pozostają w mocy, a opłata za zarządzanie Funduszem ulega obniżeniu z 2% do 1,3%.

więcej

KBC Obligacji Korporacyjnych - nowy fundusz w ofercie KBC TFI

1 Wrzesień 2014

W dniu dzisiejszym w ofercie produktowej KBC TFI pojawił się nowy fundusz inwestycyjny KBC Obligacji Korporacyjnych. Jest to Subfundusz KBC Parasol FIO lokujący środki przede wszystkim w nieskarbowe instrumenty dłużne, w szczególności w obligacje korporacyjne i komunalne, dostępne głównie na rynku polskim.

więcej

Sprawozdania finansowe funduszy

29 Sierpień 2014

Sprawozdania finansowe funduszy za pierwsze półrocze 2014 r. już dostępne!

więcej

ZYSKOWNE INWESTYCJE

6 Sierpień 2014

W lipcu br. działalność zakończyły cztery fundusze z ochroną kapitału oferowane przez KBC TFI S.A. Wszystkie fundusze pomimo różnego czasu trwania, konstrukcji oraz instrumentów bazowych przyniosły uczestnikom ponadprzeciętne zyski.

więcej

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj
×Zamknij powiadomienie